JoyEmpireshop

Dyqan për çanta verore për femra Çanta më e fundit

€48,65
Taksa e përfshirë. Transporti i llogaritur në arkë.
1 koment

stil veror me koleksionin tonë të shkëlqyer të çantave verore për femra. Të krijuara me vëmendje të përpiktë ndaj detajeve dhe të dizajnuara për të plotësuar në mënyrë perfekte veshjet tuaja të motit të ngrohtë, këto çanta dore janë bashkimi i fundit i modës dhe funksionalitetit.

Shkathtësi elegante : Çantat tona verore janë të disponueshme në një larmi modelesh, ngjyrash dhe madhësish të modës që i përshtaten çdo preference. Nga klasikja tek ajo bashkëkohore, ka një stil për çdo grua që ndjek modën.

Dizajni praktik : Këto çanta dore nuk kanë të bëjnë vetëm me pamjen; ato janë krijuar për ta bërë jetën tuaj më të lehtë. Me ndarje të bollshme dhe xhepa, do të keni mjaft hapësirë ​​për të mbajtur gjërat tuaja thelbësore, pavarësisht nëse jeni duke shkuar për në plazh, një piknik ose një drekë fundjave me miqtë.

Mjeshtëri cilësore : Ne krenohemi me cilësinë e çantave tona. Secili prej tyre është punuar me përpikëri duke përdorur materiale të qëndrueshme, duke siguruar që ato të përballojnë ashpërsinë e përdorimit të përditshëm, ndërkohë që duken të shkëlqyera.

Të rehatshme për t'u mbajtur : Çantat tona të dorës janë të dizajnuara duke pasur parasysh komoditetin tuaj. Me doreza ergonomike dhe rripa të rregullueshëm, ju mund t'i mbani ato sipas dëshirës tuaj - me dorë ose të varura mbi supe.Madhësia: 30*20*12 cm
Ngjyrë: Rozë
Madhësia: 30*20*12 cm
Ngjyrë: Rozë

Informacioni i produktit

Customer Reviews

Based on 1 review
100%
(1)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
S
Susa williams
A Must-Have for the Summer Season

Joy Empire's Ladies Summer Handbag collection is a must-have for the sunny season. Crafted with meticulous attention to detail, these handbags are designed to complement your warm-weather outfits perfectly. They're not just an accessory; they're the epitome of fashion and functionality combined. If you're seeking a handbag that exudes summer style and convenience, this collection is the perfect choice. Joy Empire has truly captured the essence of the season in their Ladies Summer Handbags.