JoyEmpireshop

Transportuesit e bebeve

€69,80
Taksa e përfshirë. Transporti i llogaritur në arkë.
1 koment

Koleksioni ynë i bartësve për fëmijë dhe i pajisjeve thelbësore – Ku komoditeti takohet me komoditetin!

Prindërimi vjen me grupin e vet të gëzimeve dhe sfidave, dhe ne jemi këtu për ta bërë udhëtimin tuaj më të qetë me përzgjedhjen tonë të kuruar të mbathjeve dhe pajisjeve thelbësore. Të krijuara për të ofruar si komoditet ashtu edhe komoditet, këto artikuj janë shoqëruesit tuaj të besuar për ato momente të çmuara me të voglin tuaj.

Transportuesit e foshnjave për lidhjen: mbajtëset tona për fëmijë janë më shumë se thjesht mbajtëse; janë instrumente lidhjeje. Të krijuara me dizajne ergonomike, rripa të mbushur dhe cilësime të rregullueshme, ato sigurojnë që ju dhe fëmija juaj të përjetoni rehatinë maksimale ndërsa qëndroni afër njëri-tjetrit. Eksploroni stile të ndryshme, duke përfshirë mbështjellës, hobe, mbajtës të strukturuar dhe çanta shpine, secila duke u përshtatur me preferenca dhe nevoja të ndryshme.

Essentials në lëvizje : Koleksioni ynë shtrihet përtej transportuesve te pajisjet thelbësore që e bëjnë prindërimin në lëvizje të lehtë. Zbuloni çantat e pelenave, aksesorët e karrocave, dyshekët portativë të ndërrimit dhe më shumë – të gjitha të krijuara për të thjeshtuar daljet tuaja dhe për të ofruar një përvojë të qetë si për ju ashtu edhe për fëmijën tuaj.
Madhësia: 115cm/Diapazoni i moshës 0-6m,7-12m,13-24m,25-36m
Stili: Moda
Ngjyrë: Blu
Madhësia: 115cm/Diapazoni i moshës 0-6m,7-12m,13-24m,25-36m
Stili: Moda
Ngjyrë: Blu

Informacioni i produktit

Customer Reviews

Based on 1 review
100%
(1)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
S
Susa williams
Comfort and Convenience for Your Little One

Joy Empire's Baby Carriers are an essential part of our parenting journey. The collection offers a wide range of carriers and essential equipment that prioritize comfort and convenience for both parents and babies. These baby carriers are designed to make life easier for busy parents while ensuring the utmost comfort for your little one. If you're looking for products that make parenthood more manageable and enjoyable, Joy Empire's Baby Carriers are a must-have. It's where comfort truly meets convenience!